Podporte kandidátov pre férové a hrdé Slovensko

V koalícii strán Progresívne Slovensko a SPOLU sú ľudia, ktorí chcú férové a hrdé Slovensko. Spája ich odvaha a odhodlanie koncentrovať svoju energiu na prinášanie zásadných a odvážnych riešení, aby Slovensko bolo fér pre všetkých. Spoločne sú silou, ktorá dokáže byť lídrom zásadných a odvážnych zmien. Dôkazom je, že majú odvahu formulovať rázne návrhy zákonov na obmedzenie moci oligarchov v médiách či zdravotníctve, verejné prešetrovacie komisie, aby kauzy neboli zametané pod koberec. Vo svojom volebnom programe Bod zlomu navrhujú efektívne opatrenia pre školstvo, životné prostredie, ľudské práva, kultúru, spravodlivosť, rozvoj regiónov, zdravotníctvo a ďalšie dôležité oblasti našich životov.
Pridajte sa a vyhrajme spoločne parlamentné voľby 2020!

Váš dar:

  • 30 € pokryje výbavu pre 1 dobrovoľníka, ktorý osloví v uliciach 1000 ľudí
  • 50 € umožní osloviť 17 000 ľudí na sociálnych sieťach
  • 150 € umožní nám vycestovať za ľuďmi do odľahlých oblastí Slovenska

  • z cieľovej sumy 30 000 EUR

Prečo je to dôležité?

Je načase využiť príležitosti a potenciál, ktoré naše Slovensko má. Aj my môžeme žiť vo férovej krajine a byť na ňu hrdí. Aj s Vašou pomocou nasmerujeme svoju energiu tak, aby po voľbách nevznikla “hnedá” koalícia. Pridajte sa teraz. Každý dar sa počíta.

Ďakujeme za každý dar.

Darovací formulár

Ste
Chcete prispieť
Komu chcete prispieť
Základné informácie
Váš odkaz

Napíšte nám odkaz, ktorý sa môže objaviť na stránke kampane.

Udeľujem súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle platného postupu o spracúvaní a ochrane osobných údajov PS a SPOLU:

Na podporu kampane pôjde 100% vášho príspevku. Zákony nám nedovoľujú prijímať platby kartou. Preto Vás prosíme o platbu bankovým prevodom. Platby taktiež môžeme prijímať len od ľudí, ktorí majú trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, alebo od právnických osôb so sídlom na území Slovenskej republiky.