Ideme dokončiť zmenu, ktorú sme začali. Potrebujeme ale vašu pomoc.

V koalícii strán Progresívne Slovensko a SPOLU spolupracujú ľudia, ktorí chcú férové a hrdé Slovensko. Spája nás odvaha a odhodlanie nemrhať energiu na hádky, ale koncentrovať ju na prinášanie zásadných a odvážnych riešení, aby Slovensko bolo fér pre všetkých. Spoločne sme silou, ktorá dokáže byť lídrom zásadných a odvážnych zmien. Máme energiu, dravosť a odvahu ísť proti najmocnejším ľuďom v tomto štáte. Nebojíme sa postaviť Pente zákonom Lex Haščák. Bojujeme proti oligarchom cez zákaz nevýhodných zmlúv a proti skorumpovaným politikom cez preukazovanie pôvodu majetku. Vo volebnom programe Bod zlomu navrhujeme efektívne opatrenia pre školstvo, životné prostredie, ľudské práva, kultúru, spravodlivosť, rozvoj regiónov a vidieka, zdravotníctvo a ďalšie dôležité oblasti našich životov. Pridajte sa a pomôžme nám priniesť pozitívnu zmenu.

Váš dar:

  • 30 € pokryje výbavu pre 1 dobrovoľníka, ktorý osloví v uliciach 1000 ľudí
  • 50 € umožní osloviť 17 000 ľudí na sociálnych sieťach
  • 150 € umožní nám vycestovať za ľuďmi do odľahlých oblastí Slovenska, kde doteraz chodili len Kotlebovci.

  • z cieľovej sumy 100 000 EUR
  • Doteraz našu kampaň podporilo z vás.
  • Spoločne ste prispeli . Srdečne ďakujeme.

Prečo je to dôležité?

Je načase využiť príležitosti a potenciál, ktoré naše Slovensko má. Aj my môžeme žiť vo férovej krajine a byť na ňu hrdí. Aj s Vašou pomocou nasmerujeme svoju energiu tak, aby po voľbách nevznikla “hnedá” koalícia. Pridajte sa teraz. Každý dar sa počíta.

Ďakujeme za každý dar.

Darovací formulár

Ste
Chcete prispieť
Komu chcete prispieť
Základné informácie
Váš odkaz

Napíšte nám odkaz, ktorý sa môže objaviť na stránke kampane.

Udeľujem súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle platného postupu o spracúvaní a ochrane osobných údajov PS a SPOLU:

Na podporu kampane pôjde 100% vášho príspevku. Zákony nám nedovoľujú prijímať platby kartou. Preto Vás prosíme o platbu bankovým prevodom. Platby taktiež môžeme prijímať len od ľudí, ktorí majú trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, alebo od právnických osôb so sídlom na území Slovenskej republiky.